Over
Doel :
- Een doordacht en goed schoonmaakbestek schrijven en negotiëren!
- Schoonmaakkosten beheren in 2025.
- Het kwalitatief en proactief beheer van uw schoonmaakcontract!
Doelpubliek:
Personen die bezig zijn met het beheer van het schoonmaakcontract en die schoonmaakkosten beheren en die hierin een minimum van ervaring hebben: facility managers, aankopers, algemenene diensten.
Deze opleiding in niet bedoeld voor schoonmaakbedrijven, hiervoor is er de opleiding EN05: hoe een schoonmaakbestek interpreteren.
Voorgesteld programma:
De belangrijkste aandachtspunten bij het opmaken van een schoonmaakbestek
- Welke type bestek/contract
kies je: middelen, resultaat, output….
de voor- en nadelen. - Hoe worden schoonmaakuren en budgetten gecalculeerd in de professionele schoonmaakmarkt en hoe evalueer je het juiste budget?
- Factoren die de prijs
beïnvloeden:
werkritme, uurtarief, periodieke taken… - De belangrijkste aandachtspunten bij het opmaken van de technische clausules
- Welke verschillende schoonmaakposten zijn noodzakelijk voor je bestek?
- Welke schoonmaakcontroles zijn mogelijk en hoe beschrijf je ze?
- Welk bonus/malussystemen toepassen?
De belangrijkste punten bij het opstellen van een kwaliteitshandleiding
- Hulpmiddelen voor het beheer van uw schoonmaakcontract
- Het management bij het schoonmaakbedrijf en de budgettaire inschatting
- Technische en ecologische beschrijvingen
- Schoonmaakaudits en beschikbare normen in 2025
- Hygiëneaudits
- Overige auditmogelijkheden
- Praktische oefeningen
- Een kwaliteitsaudit uitvoeren
- Demonstratie van de overige auditmogelijkheden
Lesgever
Dirk Van Hoey - QUALIPSO
Dirk heeft 28 jaar ervaring in de schoonmaaksector en werkt al bijna 20 jaar voor QUALIPSO. Hij is de operationeel directeur voor Vlaanderen en onze technische directeur.
Hij werkt met allerlei type klanten op bestekken, contractbeheer en voert specifiek controles uit.
Programma
09:00 - Onthaal
09:30 - Start van de opleiding
12:30 - Lunch sandwiches
16:00 - Einde
Tarieven
belfa-leden 425 € excl. btw | Niet belfa-leden 525 € excl. btw * |
Word lid en profiteer nu van een voordelig tarief. Een lidmaatschap is 12 maanden geldig. Professioneel lid = € 180 excl. btw. Commercieel lid = €360 excl. btw
Annulatie
Inschrijvingen zijn definitief. Je kan schriftelijk annuleren tot uiterlijk 1 week voor de opleiding via office@belfa.be mits betaling van 50 euro administratiekosten. Bij latere annuleringen wordt de volledige deelnameprijs in rekening gebracht.